אלמוג סנטר רפואה משלימה
אלמוג סנטר רפואה משלימה

צרו קשר
077-5509078
אודות אלמוג סנטר 

צרו קשר  077-509078  אודות אלמוג סנטר

EFT – Emotional Freedom Technique

אלמוג סנטר רפואה משלימה
EFT

פירוש השם- טכניקת השחרור הרגשי.

זוהי שיטה המשלבת בין דיקור סיני, ללא מחטים, ופסיכולוגיה מודרנית, כך שזהו מעין ‘דיקור פסיכולוגי’. השיטה שואבת רבות מהרפואה הסינית, ובעיקר מהעבודה עם ערוצי האנרגיה של הגוף, המרידיאנים, כשבמקום להשתמש במחטים, אנו מתופפים על נקודות מפתח לאורך ערוצי האנרגיה. ערוצים אלה מעבירים אנרגיה חשמלית דרך הגוף כולו, ובין האיברים הפנימיים השונים. על פי תפיסתם של הסינים כבר מלפני 4000 שנה, על מנת לשמור על בריאות גופנית ומנטאלית- על האנרגיה בין האיברים ולאורך ערוצי האנרגיה לזרום באופן חלק ופתוח. כיוון שבמהלך החיים, מינקות, אנו פוגשים באירועים, אנשים ומצבים המשפיעים על רגשותינו וחיינו, נוצרים קונפליקטים אנרגטיים ומחסומים לאורך קווי אנרגיה אלה.

EFT

שיחרור חסמים, פחדים והעלאת ביטחון עצמי

כאשר הערוצים חסומים, הדבר בא לידי ביטוי בגוף הפיסי שלנו בצורה של מחלות, כאבים או ליקויים בתפקוד המערכות בגוף. כמו כן, יוצרים המחסומים מצב נפשי לחוץ, פחדים, כעסים, קושי לתפקד ביעילות ובבהירות וכד’. באמצעות שחרור המחסומים בערוצי האנרגיה – הגוף שלנו חוזר לתפקד כפי שהוא יודע במצב תקין.

EFT

שיחרור חסמים, פחדים והעלאת ביטחון עצמי

בשיטת EFT אנו משחררים את אותם מחסומים באמצעות תיפוף על נקודות המפתח האנרגטיות. טכניקת ה- EFT שייכת לזרם של שיטות טיפול הנקרא פסיכולוגיה באנרגיה. זרם זה ושיטות בתוכו, נחשבות ליעילות ביותר, עדינות ובעלות אפקט ארוך טווח.

EFT

שיחרור חסמים, פחדים והעלאת ביטחון עצמי

מחקרים מדעיים רבים עוסקים כיום בהשפעה של זרימת האנרגיה על התפקוד הגופני-רגשי-מנטאלי של בני אדם וכוחה הגדול ביותר של שיטת EFT הוא ביכולת שלה לשחרר לחץ וסטרס מהמערכת האנרגטית. מסתבר כי אותם מרכיבים שנראה כאילו הם כורח של החיים המודרניים כמו המתח והסטרס, ונראה שאין מה לעשות נגדם- הם הגורם העיקרי לרוב המחלות שאנו נתקלים בהן כיום, לרגשות שליליים ומערכות יחסים פגועות, לקושי לתפקד בעבודה, בלימודים ובחיי המשפחה. כאשר אנו מפחיתים באופן משמעותי את הלחץ והסטרס אנו יכולים לשחרר ואף להיפטר מרוב הדברים המפריעים בחיינו, מרוב “השדים” שלנו.

EFT

שיחרור חסמים, פחדים והעלאת ביטחון עצמי

מספר עובדות על השיטה:

  1. למרות שלכאורה שיטת ה EFT נראית כעוד טכניקה אלטרנטיבית לטיפול, החידוש הוא שהטכניקה הינה פשוטה ללמידה וליישום. בתוך שעה- שעתיים ניתן ללמוד את עקרונות הטכניקה הבסיסיים ולהתחיל להשתמש בה בחיי היום יום. כלי עצמתי זה מביא לשיפור בכל תחומי החיים וללא תלות במכשירים, מטפלים, מקום או זמן.
  2. EFTהיא שיטה בטוחה, קלה ליישום ואינה פולשנית.
  3. כל אדם יכול לעשות EFT בכוחות עצמו. ברגעי משבר או במצב חירום, כל אדם שמכיר את השיטה יכול להשתמש בה.
  4. ההשפעה יכולה להיות מיידית. לרוב לאחר מספר דקות ניתן להתחיל לחוש הקלה רגשית משמעותית. השפעה זו נותנת מוטיבציה ומעודדת אנשים להמשיך, כיוון שהם יכולים לחוש את התוצאות על בשרם במהירות!
  5. טיפול בשורש הבעיה. לעתים “דלת הכניסה” לטיפול הוא הסימפטום, אך בדרך כלל השחרור המשמעותי ופריצת הדרך הגדולה יתרחשו לאחר איתור אירוע משמעותי מן העבר, שיצר את החסימה האנרגטית שממשיכה להשפיע עד היום בצורה של מחלה, התמכרות וכד’.
  6. בטיפול בEFT המרחק אינו בעיה. ניתן לטפל בשיטה גם דרך הטלפון באותה היעילות.
  7. ניתן ליישם את ה- EFT על כל בעיה אפשרית. ב- EFT ניתן לעבוד על מחלות גופניות, בעיות רגשיות, דימוי עצמי, קשיי קשב וריכוז, התמכרויות, חרדות, הפרעות אכילה, פרפקציוניזם, דחיינות, בעיות פוריות ועוד.

בעולם מאות אלפי אנשים כבר ‘מתופפים EFT ‘. משתמשים בזה רופאים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, מאמנים, מטפלים, אנשים “רגילים”, מורים, והרבה אנשי מקצוע אחרים. הטכניקה כבשה את העולם, בעיקר בזכות העובדה שכל אחד יכול ללמוד אותה מהר ובקלות, להשתמש בה בכל מקום ובכל שעה, ודי מהר להפטר ממחלות, מכאבים ממחשבות שליליות ומפחדים.

מיקום הקליניקה

אשדוד
רחוב הבנים 5, קומה 2
 אזור סיטי

ניתן לתאם הגעה
במספר: 077-5509078
 [email protected]:במייל


אלמוג סנטר רפואה משלימה