קריאה בכף יד

מה היא קריאה בכף היד (כירולוגיה)?

כירולוגיה- תורה העוסקת בקריאת כף היד. “כירו” פירושו יד, ו”לוגיה” פירושה תורה ומכאן השם הלטיני כירולוגיה. קריאה בכף היד מאפשרת לנו ללמוד מה טיבם של האנרגיה והמזל שהאדם בא איתם לעולם וכן מה הגשים בפועל. באמצעות קריאה בכף היד ניתן לאבחן את קורות חייו של האדם בעבר, בהווה ובעתיד. לאחר פענוח המידע אנו מזהים היכן החזקות והיכן האתגרים (קשיים) העומדים בפני האדם.

מה משמעות מבנה כף היד?

בדרך כלל המבנה הבסיסי של כף היד לא משתנה במהלך החיים, אך בעקבות אירועים שעובר האדם בחייו ובעיקר שינויים בתחושות שלו כלפי מהלך חייו, העור ובעיקר הקווים עוברים שינויים. תחושות ואירועים חיוביים או שליליים ישפיעו על צורת הקווים.
בכף היד אזורים שונים, כל אזור חרוץ על ידי תלמים היוצרים מגוון צורות המתבטאות ביד כקווים ובליטות (גבעות). קווים ובליטות אלו נוצרים ע”י קליפת המוח ומשתנים בהתמדה ביד הדומיננטית, כל יום, ובעיקר בזמן שינה או מדיטציה. לכן לא מפתיע שפתולוגים אומרים כי 45 דקות לאחר המוות נעלמים הקווים מכף היד. בעוברים הקווים והבליטות נוצרים כבר בשליש השני של ההיריון והם נוצרים עקב פולסים חשמליים שנרשמים כבליטות, נקודות וקווים היוצרים מסך של תמונות ומידע על כף היד. בתרבויות הקדומות של סין והודו הכירו את תורת כף היד כבר לפני 5,000 שנה. על פי הקבלה היהודית חוכמת כפות הידיים מופיעה בספר הזוהר המיוחס לרבי שמעון בר יוחאי, למרות שהמחקר משער שניכתב בימי הביניים בספרד.

למרות המידע הרב בכף היד, עדיין ישנם דברים שלא ניתן לדעת מקריאה בכף היד. שניים מהדברים הללו הם זמן המוות, והעתיד מעל 2-3 שנים מפני שאז זה פחות מדויק.

אז מה כן ניתן ללמוד מקריאה בכף היד?

  • עתיד עד 2-3 שנים בדיוק יחסית גבוה
  • יעוץ מקצועי/לימודי
  • זוגיות
  • עוצמות פנימיות מול חולשות
  • כיצד להגיע להרמוניה טובה יותר עם עצמי והסביבה
  • כיצד לעשות פריצת דרך בחיי

ועל מי ניתן ללמוד מהקריאה בכף היד? עלינו, על ההורים, על הילדים, על האחים ועל קשרים רומנטיים.

באמצעות אבחון/קריאה בכף היד, ניתן ללמוד על התכונות הקבועות שאיתם הגענו לעולם ועל הדפוסים שרכשנו במהלך חיינו שאותם ניתן לשנות. כף היד מציגה נטיות של נפש האדם אך בידי האדם יכולת הבחירה. עם הכוונה נכונה של המטפל ומאמץ מצד המטופל, ניתן לשנות נטייה / חולשה. אדם צריך להיזהר שלא ליצור “נבואה המגשימה את עצמה” בכך שלא ינסה להתאמץ ולשנות משהו המופיע כנטייה בכף ידו.