אלמוג סנטר רפואה משלימה
אלמוג סנטר רפואה משלימה

צרו קשר
077-5509078
אודות אלמוג סנטר 

צרו קשר  077-509078  אודות אלמוג סנטר

אקסס בארס

אלמוג סנטר רפואה משלימה
אקסס בארס

 

בעיות שינה ומשקל

התמודדות עם מתחים ולחצים

התמודדות עם ADHD והפרעות קשב על סוגיהם

קבלת החלטות בכל תחומי החיים

תקשורת ממקום מודע ושיפור מערכות-יחסים

דחיינות ומיקוד בעשייה

שינויים פיזים ורגשיים בגיל המעבר וגיל ההתבגרות

שיפור תפקודי למידה והפגת חרדת בחינות

הפגת כאבים

חסימה יצירתית

 

אקסס בארס, זהו טיפול המבוסס על נגיעות/לחיצות עדינות ב-32 נקודות שונות בראש המטופל. הפעולה דומה למסאג’ עדין ביותר, במהלכו משתחררים אנרגטית מחשבות, אמונות, ביקורות ונקודות מבט שנצברו במהלך כל חיינו. כל המחשבות והתפיסות עולם שתוקעות אותנו ומונעות מלהתקדם.
כשהמטפל נוגע בנקודות בארס, משתחררת אנרגיה של אותן תוכנות שממוקמות בצמתים של המערכת העצבית. וכתוצאה מכך מרגישים קלילים יותר ומלאי אנרגיה.
נקודות הבארס משויכות לתחומים שונים, כמו – גוף, שליטה, כסף, יצירתיות, תקשורת, כעס, שמחה ועוד. הן אוגרות מרכיבים אלקטרו-מגנטיים של מחשבות, רעיונות, תפיסות ואמונות שאי פעם עברו בראשינו לגבי נושא כלשהו. ככל שנאגרים יותר מטענים, כך קטן הסיכוי לחולל שינוי.
טיפול ” אקסס בארס ” משחרר מטענים אלו ונותן אפשרות להתקדם בחיינו. הוא “מאוורר” את הגוף ממאגרים כרוניים של רגשות ואמונות לא טובים המהווים מעמסה על מערכת העצבים.
אם להשוות את השיטה למחשב – התהליך דומה ל”הפעלה מחדש” וניקוי עמוק של ה”וירוסים” – המחשבות הטורדניות, האמונות והתפיסות עולם שכבר לא משרתות אותנו.

למי מתאים טיפול בשיטת אקסס בארס ?

טיפול אקסס בארס מתאים לכל גיל, לתינוקות ומבוגרים, לנשים בכל שלב של הריון. ובמקביל לכל טיפול קונבנציונלי או אלטרנטיבי. לאנשים בכל מצב נפשי או רגשי. כולל הספקטרום האוטיסטי.

מה נותן הטיפול?

כבר לאחר הטיפול הראשון מתחילים להרגיש שקט נפשי, רגיע במחשבות, תחושה של השלווה. לאחר מספר טיפולים מתחילה להתבסס חוויה של קלילות ומרגישים מגוון רחב של רגשות חיוביים.
השיטה תורמת לשחרור ממצבי לחץ, תקיעות רגשית, הפעלת הפוטנציאל והיכולות הטמונים באדם.
אקסס בארס נמצא כמסיע לאנשים לעשות שינוי משמעותי בתחומי החיים והגוף – בריאות, כאבים, זוגיות, מתח, קריירה, ביטחון עצמי ועוד.
שיטת “אקסס בארס” קיימת כבר יותר מ-20 שנה, במהלך שנים אלו נמצא כי מספר הטיפולים המומלץ לקבלת תוצאות משמעותיות וקבועות הינו סדרה של8-10 טיפולים במרווחים של כמה ימים עד שבוע ביניהם.

איך מתבצע טיפול של אקסס בארס ?

המטופל שוכב אל מיטת הטיפולים בלבוש מלא וללא נעלים, והעיקר שירגיש בנוח. המטפל עובר אל כל 32 הנקודות ומפעיל אותן באמצעות האנרגיה שלו, נגיע בכל אחת מהנקודות מתבצעת מספר דקות ומשך הטיפול יכול לנוע בין 40 דקות לשעה.
זהו טיפול עדין, שקט ומרגיע ללא כל חדירה לפרטיות המטופל

אז, איך יכול להיות יותר טוב מזה ?

מיקום הקליניקה

אשדוד
רחוב הבנים 5, קומה 2
 אזור סיטי

ניתן לתאם הגעה
במספר: 077-5509078
 [email protected]:במייל


אלמוג סנטר רפואה משלימה