אלמוג סנטר רפואה משלימה

הגיע הזמן להבין מה מתרחש בגופכם באמצעות אבחון לפי טיפת דם

אלמוג סנטר רפואה משלימה
טיפול בפריצת דיסק

בדיקת טיפת דם תאפשר לכם לבדוק בעיות ממושכות וכרוניות. באמצעות לקיחת הדגימה תוכלו לקבל מידע בין היתר על מצב כדוריות הדם האדומות שלכם – כדוריות אלו יכולות לספק מידע נרחב – בין היתר בנוגע לעודף רעלים, מחסור באנזימים חיוניים וסטרס

 

אז מה בעצם ניתן לאבחן/לראות לפי אבחון טיפת דם

כדוריות דם לבנות- נותן לנו תמונה על מערכת החיסון שלנו, אלרגיות, טפילי מעיים

טרומבוציטים- קשורים לקרישת דם ומערכת החיסון

פלזמה של הדם- לפי הכמות ניתן לדעת האם אנחנו שותים מספיק, עד כמה הרירית של המעיים תקינה (דיזבקטריאוז),פיברין- חלבון שמופרש ע”י הכבד שיכול להעיד על עומס של הכבד

פרזיטים- ניתן לראות בדם את הסוגים שחודרים למחזור הדם

פטריות- יש שני סוגי פיטריות שניתן לפגוש בדם הפריפרי.פטריות שמרים-קנדידה, ופטריות ללא שמרים – לא מתרבה מהר כמו הקנדידה והרבה פעמים יש קשר לפטריות בציפורניים ובעור

 

אבחון בריאותי לפי טיפת דם

הדם(שלנו) הוא כלי אבחון מדהים, מפתיע וכל הזמן מגלה לנו דברים חדשים.

והנה היום בעידן המודרני והטכנולוגי, אבחון לפי טיפת דם (דם פריפרי) עולה לכותרות ורבים מביעים עניין . בזכות הצלחת חיבור המחשב והמיקרוסקופ, ניתן לראות ולהקליט את תמונת הדם בצורה טובה בכדי לאפשר לאבחן את האדם.

במהלך אבחון ייחודי זה המטופל יכול לראות על מסך המחשב את התאים שלו ולקבל מידע חשוב עבורו.

מטרת האבחון היא להראות לנו במקום ובזמן אמת מה קורה לנו בגוף, דבר שמאפשר לתת למטופל תוכנית טיפולית ייחודית עבורו (שינוי בתזונה, תוספי מזון, צמחי ברפא, הומאופתיה).

האבחון מאפשר לראות את המצב הכללי של האדם בצורה מורחבת יותר, דבר המאפשר לראות את המצב הבריאותי של המטופל מכמה כיוונים, כמו חילוף החומרים שלנו שקשור לפעילות כיס מרה, לבלב וכבד. כאשר לפחות אחד מהם לא עובד כראוי יש פגיעה בעיכול ובספיגת אבות המזון, פחמימות, חלבונים ושומנים, החשובים לתפקוד תקין של הגוף. במצב כזה האדם יכול לחלות במגוון רחב של מחלות כמו אנמיה, טרשת עורקים, שיגדון (גאוט), סרטן, דיסבקטריאוז, מערכת חיסון חלשה ועוד.

בשיטת אבחון לפי טיפת דם ניתן להראות למטופל בצורה ברורה ואובייקטיבית את כל תמונת הדם ( כדוריות דם אדומות, כדוריות דם לבנות, פלזמה של הדם), בנוסף, ניתן לעקוב אחר תוצאות הטיפול.

בכדי שיהיה אפשר לעזור לכל מטופל, המטופל צריך להבין שהגיע הזמן לשינוי, שינוי שהוא צריך לעשות בבריאותו. חשוב לזכור שככול שנתחיל מוקדם יותר, כך נוכל למנוע את המחלה בצורה אפקטיבית יותר, כך יהיה קל יותר ולא נגיע למצב שהמטופל כבר חלה במחלה.

האבחון נועד לא רק בכדי לאמת את המחלה אלה בכדי שנוכל למנוע אותה.

ניסיון של שנים מוביל להצלחה אדירה

הצוות המקצועי שלנו באלמוג רפואה משלימה עובד במרץ משנת 2010 ומתמחה בתחומים רבים שיכולים לשפר את מצבכם הבריאותי והנפשי. אנו מאמינים שישנו קשר בלתי נפרד בין הגוף והנפש ומקפידים לחפש את שורש הבעיה ולטפל בה.
הבדיקות המתקדמות, המקצועיות, היחס האישי, הטיפולים המגוונים וההכוונה והליווי יאפשרו לכם לשנות את חייכם מבחינת המצב הבריאותי והנפשי.

אז עכשיו אחרי שקראתם את המידע ואתם מתלבטים האם לצור קשר או לא, תקשיבו, יש כאן דרך מוכחת – שיטת אבחון שתגלה לכם עולם ומלואו!
הבדיקה פשוטה ומהירה והיום היא בעלות של 199 ₪ בלבד!
די! שימו קץ לסבל! אתם יודעים כמה בדיקות ופגישות עם רופאים תוכלו לחסוך ככה?

השאירו את הפרטים שלכם ועשיתם חצי דרך.

מיקום הקליניקה

אשדוד
רחוב הבנים 5, קומה 2
 אזור סיטי

ניתן לתאם הגעה
במספר: 077-5509078
 [email protected]:במייל


אלמוג סנטר רפואה משלימה