סובלים ממגרנות וכאבי ראש?

מיגרנה וכאבי ראש

שוב תקפו אתכם מיגרנות וכאבי ראש?
הגיע הזמן לפנות לטיפול!
הגיעו אל מרפאת אלמוג רפואה משלימה ויחד נגלה מהו מקור הכאבים.
לאחר שנאבחן אתכם נתחיל בטיפול מתאים!

על המיגרנה

מיגרנות וכאבי ראש תוקפים אנשים רבים וכאשר הם מופיעים פעמים רבות הם עלולים לגרום לפגיעה ניכרת באיכות החיים. ניתן להבחין בין מספר סוגי כאבי ראש כאשר לכל אחד מהם יש סימפטומים שונים וטיפול שונה.

המיגרנה הינה כאב ראש שמתאפיין בפעימות מתגברות שתואמות את קצב הלב. בזמן בו מורגשת המיגרנה עשוי להופיע כאב בצד מסוים. פעמים רבות המיגרנות עוברות בגנים והן עלולות לגרום לסבל במשך כל החיים ולהתעורר בכל פעם שיש לחץ או מחסור בשינה.

מיגרנה וכאבי ראש

על כאבי הראש

ניתן למיין את כאבי הראש שאינם מיגרנה ל- 2 סוגים – הסוג הראשון הוא כאב ראש מקבצי שמתרחש מהר ומורגש מסביב לארובת העין ובצד אחד בראש. הכאב מפריע אבל מאפשר תפקוד ועשוי לגרום לנזלת, הזעה ואדמומיות בעין אחת.

הסוג השני והמוכר יותר הוא כאב ראש מתחי שמתאפיין בכאבים שלוחצים משני הצדדים של הראש. הכאבים מתגברים ופוחתים בשלבים. לפעמים הכאבים לא מאפשרים לסובל לתפקד באופן שגרתי.

להבין מהו המקור של כאבי הראש והמיגרנות ולשים סוף לסבל

אבחון לפי טיפת דם

רוב האנשים שסובלים ממיגרנות וכאבי ראש באופן כרוני משתמשים בתרופות שונות כדי להצליח לתפקד ולשוב לשגרה. תרופות אלו אולי מסייעות באותו רגע אך הן לא פותרות את הבעיה ולא מגלות מהו מקורה. באמצעות אבחון מקצועי ויעיל בקליניקה שלנו יהיה ניתן להבין מהו מקור הכאבים וכיצד ניתן לטפל בהם ללא שימוש בתרופות.

 

אלמוג רפואה משלימה – מתאימים לכם את הטיפול בצורה מדויקת
מרפאת אלמוג רפואה משלימה מעסיקה מטפלים מוסמכים ובעלי ניסיון שמתמחים בתחומים שונים. המטפלים יוכלו להציע לכם פתרון יעיל שישפר את איכות חייכם!אתם מוזמנים לצור קשר בטלפון מספר: 0775509078 או למלא את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!