אבחון בריאותי ורגשי רק ב- 199 ש"ח!

אבחון כולל של הגוף ב- 199 ש"ח בלבד

הגיע הזמן להבין מה מתרחש בגופכם ובחייכם באמצעות אבחון כף היד או אבחון לפי טיפת דם!

על כף יד ורגשות

כף היד - כירולוגיהאבחון כף ידכם יאפשר לכם להבין מה קורה בעולמכם הרגשי – מדוע שנתכם אינה טובה? מהן החוזקות והחולשות שלכם וכיצד תוכלו לרתום את יכולותיכם למטרותיכם? מהם הצרכים שלכם בתחום הזוגיות? מהן נטיותיכם הנפשיות, מהן התכונות עמן נולדתם, מהם דפוסי ההתנהגות שרכשתם במהלך החיים ואיך תוכלו להגיע להרמוניה עם עצמכם ועם סביבתכם?
על שאלות אלו ואחרות ניתן לקבל תשובות ובהתאם להן – יחד עם ההכוונה שלנו תוכלו לשנות את חייכם לטובה.

 

עולם שלם של מידע בטיפת דם אחת

מילה מזרוכו

בדיקת טיפת דם תאפשר לכם לבדוק בעיות ממושכות וכרוניות. באמצעות לקיחת הדגימה תוכלו לקבל מידע בין היתר על מצב כדוריות הדם האדומות שלכם – כדוריות אלו יכולות לספק מידע נרחב – בין היתר בנוגע לעודף רעלים, מחסור באנזימים חיוניים וסטרס.
כמו כן, תוכלו לקבל מידע על מצב הכדוריות הלבנות שאחראיות על מערכת החיסון שלנו והתמודדות עם טפילים, חיידקים, פטריות ונגיפים. נוסף על כך תוכלו לקבל מידע על פלזמת הדם שבחינתה מאפשרת לנו לדעת האם אנו שותים מספיק, מהו מצב המעיים והכבד והאם או סובלים מפרזיטים (טפילי מעיים).

 

ניסיון של שנים מוביל להצלחה אדירה

הצוות המקצועי שלנו באלמוג רפואה משלימה עובד במרץ משנת 2010 ומתמחה בתחומים רבים שיכולים לשפר את מצבכם הבריאותי והנפשי. אנו מאמינים שישנו קשר בלתי נפרד בין הגוף והנפש ומקפידים לחפש את שורש הבעיה ולטפל בה.
הבדיקות המתקדמות, המקצועיות, היחס האישי, הטיפולים המגוונים וההכוונה והליווי יאפשרו לכם לשנות את חייכם מבחינת המצב הבריאותי והנפשי.

אז עכשיו אחרי שקראתם את המידע ואתם מתלבטים האם לצור קשר או לא, תקשיבו, יש כאן דרך מוכחת – 2 שיטות אבחון שיגלו לכם עולם ומלואו!
הבדיקות פשוטות ומהירות ואתם יכולים לבחור באחת מהן ב- 199 ₪ בלבד!
די! שימו קץ לסבל! אתם יודעים כמה בדיקות ופגישות עם רופאים תוכלו לחסוך ככה?

השאירו את הפרטים שלכם ועשיתם חצי דרך.

אם אתם מעדיפים לצלצל תוכלו לקבל מענה במספר: 0775509078